Maak jouw kabouter van klei
Tijdens deze workshop maak jij jouw eigen kabouter. Je kunt er voor kiezen om de hoed van jouw kabouter te versieren met bijvoorbeeld paddenstoeltjes, een maantje, vormen uitsnijden en er een waxinelichthouder of een wierookhouder van maken natuurlijk ook! Je hebt voor deze workshop geen ervaring nodig.
Aan het einde van de workshop kun je kiezen in welke kleur de hoed wilt laten glazuren. Er is altijd keuze uit 12 kleuren. Na de workshop wordt het werk gedroogd, gebakken, geglazuurd en nogmaals gebakken. Als de kabouter klaar is kan je deze komen ophalen. Indien gewenst kan ik de kabouter ook naar je verzenden.
Deze workshop kun je reserveren vanaf 2 personen, geef bij het maken van je reservering even aan dat je een kabouter wilt maken. De workshop duurt 1,5 uur en kost €85,- per persoon.
Reserveer in Dokkum op dinsdag, donderdag, vrijdag en zaterdag
Reserveer hier in Heerenveen: alleen op zondag
Vragen? Stuur dan even een mailtje naar info@ireneloonstra.nl
___________________________________________
Klik hier voor een impressie van de workshops!
Benieuwd wat klanten zeggen over de workshops? Klik hier voor de reviews!
___________________________________________
Goed om te weten