Workshop pottenbakken voor groepen
Tijdens deze workshop ga je op de draaischijf je eigen potje draaien én handvormen/boetseren. We beginnen met een demonstratie pottenbakken zodat je het hele proces een keertje hebt gezien. Daarna ga je zelf aan de slag.
Tijdens de workshop werk je aan maximaal twee stukken.
De keuze wat je wilt maken is vrij je kunt hierbij denken aan een beker, kandelaar, bordje of vaasje. Tijdens de workshop zijn er genoeg draaischijven, materiaal, tijd en hulp beschikbaar.
Aan het einde van de workshop kun je kiezen in welke kleur je jouw werk wilt laten glazuren. Er is altijd keuze uit 12 kleuren. Jouw werk wordt op aardewerk temperatuur afgebakken.
Na de workshop wordt het werk gedroogd, gebakken, geglazuurd en nogmaals gebakken.Als de potjes klaar zijn worden ze netjes verpakt en naar het door jou opgegeven adres verzonden of kan je ze komen ophalen.
Prijzen zijn inclusief materialen, afwerken en tweemaal bakken, koffie en thee.
Deze workshop kun je reserveren vanaf 8 personen. Deze besloten workshop duurt ongeveer 2 uur.